Batum Turu (özel)  /  

Trabzon Çıkışlı

Batum Turu Hakkında Bilgi

Medea Heykeli: Batum'un sembolü olarak bilinen heykel, David Khmaladze tarafından yapılmıştır. Avrupa Meydanı'nda bulunan heykelin elinde tuttuğu altın post, yunan mitolojisinde güçü ve iktidarı sembolize etmektedir.

Batum Limanı:Batum ilk olarak bir liman şehri olarak kurulmuştur. Konumu nedeniyle Doğu'yu ve Batı'yı birbirine bağlayan; hem ticari, hemde turistik limandır. 

Piazza Meydanı: Mimarisiyle ve mozikleriyle Avrupa meydanlarını andırmaktadır. Meydanda bulunan cafelerden gelen kahve kokularıyla şehir merkezinin tadını çıkarabilirsiniz. Ayrıca Batum'un sahili boyunca denize girme fırsatı bulabilirsiniz.

Çoruh Nehri: Erzurum'un İspir İlçesi'nden başlayıp, Batum'un güney tarafındaki Karadeniz'e dökülür. Nehir; 376 km uzunluğunda olup, dünyanın en hızlı akan ve derin olan sularındandır. Nehrin üzerinde su sporlarıda yapılabilmektedir.

Ganio Kalesi ve Köprüsü: Kalade bir rivayete göre 12 havarilerden biri olan Aziz Mathias'ın mezarlığı bulunmaktadır. Roma döneminde iyi korunan belde, ayrıca tiyatrosu ve hipodromuylada ünlenmiştir. Ganio Köprüsü'nün diğer bir adı Apsaros'tur. Çoruh Nehri'nin üzerinde kurulmuştur. Köprünün üzerinde panaromik olarak izleyeceğiniz manzarayı unutamazsınız. 

 

Ulaşım hizmetlerimizden faydalanabilmek için; Transfer (havaalanı transfer/gidiş-dönüş transfer/bölgeler arası transfer) yada Şöförlü Araç Kiralama sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tur Programı

Batum Turu Programı

-Batum Turumuz; kişiye veya gruba özel tur olarak düzenlendiği için, program sizlerle birlikte belirlenmektedir.

-Rotanıza eklemek istediğiniz yerler belirlendikten sonra; talep edilen saatte alınışınız yapılmaktadır.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş / dönüş transfer

Özel araç

Yakıt

Özel şöför

Otopark ücretleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Yemek ücretleri

Ekstra Harcamalar

Ören yeri giriş ücretleri

Fotoğraf ve video çekimi

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Trabzon - Batum - Trabzon

Ödeme

Kredi kartı

Garantili rezervasyonlarınızda, araçta ödeme imkanı sunuyoruz.

 

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster