Trabzon Turu  /  

Trabzon Çıkışlı

Trabzon Turu Hakkında Bilgi

Trabzon'da kemençe sesinin ritmine kendinizi kaptırır, yerinizde duramazsınız. Horan oynar misali, bu güzel şehrinin her köşesini gezmek istersiniz. Bölgede, tadına doyamayacağınız geleneksel lezzetleri keşfetmek için dağlar aşarsınız. İlde sadece müslümanlığa değil bütün dinlere ve onların ibadethanelerine saygı ve özen gösterilmiştir. Trabzon, bu yüzden medeniyetlerin kültürleriyle renklenmiştir. Farklı insanların ve dinlerin buluştuğu bu yörede, eşsiz sanatsal ürünler ve özgün mimariler bulunmaktadır. 

Atatürk Köşkü: Birçok öndere ev sahipliği yapan Trabzon şehrinin, cumhuriyetimizin kurucusu Gazi Mustafa Kemal Atatürk'e armağan ettiği köştür. Atatürk, manzarasıyla ve mimirisiyle ilham veren bu köşkte vasiyetinin bir kısmını yazmıştır. 

Ayasofya Müzesi: Ünlü seyyah tarafından ziyaret edilmiş Ayasofya Kilisesi, günümüzde müze olarak kullanılmaktadır. Müzede, en önemli fresk; Adem ile Havva'nın yaratılışının tasvir edilmesidir. Kubbesinde ise; Hz. İsa'nın tanrısal yönü resmedilmiştir.

Sera Gölü: Trabzon'un Akçabat ilçesine bağlı Derecik Vadisi'nde, heyelan set gölü olarak meydana gelmiştir. Yöre Halkı, 18 gün boyunca gölün oluşumuna şahit olmuştur. Doğa tutkunları için; yürüyüş, kamp, gölde tekne gezisi, balık tutma ve eko turizmi imkanları sunmaktadır.

 

Ulaşım hizmetlerimizden faydalanabilmek için; Transfer (havaalanı transfer/gidiş-dönüş transfer/bölgeler arası transfer) yada Şöförlü Araç Kiralama sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tur Programı

Trabzon Turu Programı

-Trabzon Turumuz; kişiye veya gruba özel tur olarak düzenlendiği için, program sizlerle birlikte belirlenmektedir.

-Rotanıza eklemek istediğiniz yerler belirlendikten sonra; talep edilen saatte alınışınız yapılmaktadır.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş / dönüş transferi

Özel şöför

Özel araç

Yakıt

Otopark ücretleri

Fiyata Dahil Olmayanlar

Öğle yemeği

Ören yeri giriş ücretleri

İçecek ücretleri

Ekstra harcamalar

Fotograf ve video çekimi

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Trabzon - Şehir Merkezi - Atatürk Köşkü - Ayasofya Müzesi - Sera Gölü - Trabzon

Ödeme

Kredi kartı

Garantili rezervasyonlarınızda, araçta ödeme imkanı sunmaktayız.

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster