Fantastik Altılı Turu  /  

Antalya Çıkışlı

Fantastik Altılı Turu Hakkında Bilgi;Jet Bot - Kamyon Safari - Akrep Jeep Safari - Rafting - Zipline- Balık Tutma

Jet Bot: Heyecan ve adrenalin dolu bir deneyim yaşayabilirsiniz. 360 derece Hamilton dönüşlerini ve süratli manevralardaki macera unutulmaz bir keyif hissedersiniz. Can yelekleriniz giyilip, emniyet bilgilendirmesi yapıldıktan sonra eğlenceli jet bot turuna başlanır. Su sporları tutkunları ve yeni deneyimler yaşamayı sevenler için kaçırılmaması gereken bir fırsat!!!  

Kamyon Safari: Dünyaca ünlenen kamyon safari turu ile Toroslar'ın patikalarında; ikinci katta yolculuk yaparsınız. Dağların eşsiz manzarasını seyrederken doğanın keyfini çıkarırsınız. Özel tasarlanmış kamyonun içeresinden, panaromik manzaranın ruhunuza huzur veren mutluluğu yaşarsınız. 

Akrep Jeep Safari: Nehirlerin ve çamurlu yolların en keyifli arabası ile unutulmaz bir gün geçirirsiniz. Ormanın içinde kaybolmak hiç bu kadar fantastik olmamıştır. Her an karşınıza aşılması güç engeller çıkabilir ve heyecan dolu anlar yaşanabilir. Zorluklar aşıldıktan sonraki eğlenceli mutluluk yılın bütün stresini geride bırakmanıza yardımcı olur.

Köprülü Kanyon/Rafting: Adını üzerindeki antik dönemden kalan tarihi  köprüden alan kanyon, Antalya merkeze 80km uzaklıktadır. Türkiye'nin meşhur rafting spor alanı olan akarsuda, yapısı itibariyle macera - adrenalin - eğlence dolu bir parkur sizleri beklemektedir. Ziyaretçilerinin her yıl artarak devam ettiği, buz gibi kanyon suyunda ve benzersiz doğasında unutulmaz deneyimler yaşarsınız.   

Zipline: Çelik halat üzerinde; bir tepeden diğer bir tepeye, uçmak için nefes kesen bir yolculuk yaparsınız. Deneyimli eğitmenlerle ve emniyetli ekipmanlarla ormanın içinden süzülmeye var mısınız? Kim kuş olup uçak istemez ki? Kim ağaçların arasından havalanmak istemez ki? Nedersiniz birlikte deneyelim mi?

Balık Tutma: Bu turumuzda avladığınız balıkları; öğle yemeğinizde yeme fırsatı bulursunuz. Macera ve eğlence dolu aktivitelerin ardından, dinlenerek yapacağınız huzur dolu bir hobi deneyimine var mısınız? Teknik bilgi, av ekipmanları ve tecrübeli eğitmen ile büyük balığı yakalayan siz olabilirsiniz.  

Ulaşım hizmetlerimizden faydalanabilmek için; Transfer (havaalanı transfer/gidiş-dönüş transfer/bölgeler arası transfer) yada Şöförlü Araç Kiralama sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tur Programı

Jet Boat-Kamyon Safari-Akrep Jeep Safari-Rafting-Zipline-Balık Tutma Turu Programı

-Belirlenen toplanma saatindeki alış transferi ile turumuz başlar.

(Bölgeler arasındaki alış yeri noktalarımızın toplama saatleri farklılık göstermektedir.)

-Beşkonak Tur Parkuru'na varış ve bilgilendirme

-Kamyon Safari

-Jet Bot Turu

-Balık Tutma keyfi

-Öğle yemeği molası

-Rafting

-Bölgeyi keşif ve fotoğraf çekimi için serbest zaman

-Tur başlangıç noktalarına dönüş için transfer

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş / dönüş transferi

Kamyon safari

Jeep Safari

Jet bot

Zipline

Rafting

Öğle yemeği

Balık tutma

Rehberlik hizmeti

Tura dahil edilen ekipmanların kullanımı

Sigorta

Fiyata Dahil Olmayanlar

İçecek ücretleri

Extra harcamalar

Rafting ayakkabısı

Fotograf ve video çekimi

 

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Antalya - Beşkonak - Jet Boat - Kamyon Safari - Akrep Jeep Safari - Rafting - Zipline- Balık Tutma - Antalya 

Ödeme

Kredi kartı

Garantili rezervasyonlarınızda, araçta ödeme imkanı sunuyoruz.

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster