Kemer Tekne Turu  /  

Antalya Çıkışlı

Kemer Tekne Turu Hakkında Bilgi

Kemer Marina; Karada 100, denizde ise 200 civarında yat kapasitesine sahiptir. Mavi bayraklı koylarında, günü birlik mavi yolculukta düzenlenmektedir. 

Korsan Mağarası;Rivayete göre, korsanların uğrak yeri olan mağaraya küçük teknelerle giriş yapılabilir. Bir başka rivayet ise;tavanı 78 metre yüksekliğindeki mağaranın kale ile bağlatılı olan bölümü zaman içerisinde kapanmış.  

Cennet Koyu;Kemer Alacasu mevkiinde bulunan, etrafında yerleşim yeri olmadığı için temiz suları ve doğayla iç içe olan koyuyla meşhur bir yerdir. Kamp severlerin ve tekne turu yapanların tercih ettiği koyda kendinizi cennetin bir köşesinde hissedersiniz.  

Kleopatra Koyu;Tekirova'daki Likya yolu üzerinde ulunan koyun güzelliği karşısından büyülenirsiniz. Doğayla bütünleşen koyda, denizin tadını huzur bularak çıkarırsınız.

Phaselis Koyu;Tarihi Phaselis Antik Kenti'nde liman olarak kullanılmıştır. 3 adet limanı bulunan antik kent, zenginliğiyle dünya ticaretinde de önemli rol oynamıştır.

Ulaşım hizmetlerimizden faydalanabilmek için; Transfer (havaalanı transfer/gidiş-dönüş transfer/bölgeler arası transfer) yada Şöförlü Araç Kiralama sayfalarımızı ziyaret edebilirsiniz.

Tur Programı

Kemer Tekne Turu Programı

-Belirlenen toplanma saatindeki alış transferi ile turun başlaması

(Bölgeler arasındaki transfer noktalarımızın alış saatleri farklılık göstermektedir.)

-10:15 Kemer Marina’dan tekneye biniş ve hareket 

-Korsan Mağarası’na varış (Korsan Mağara; eskiden etrafına korku saçan korsanların soygunlardan elde ettikleri malları depoladıkları ve kaçırdıkları kızları tuttukları yer olarak ün salmıştır.)

-Cennet Koyu‘nda yüzme molası

-Cennet Koyu’ndan sonra Kleopatra Koyu’na geçiş ve yüzme molası (Tabiat parkı sınırları içerisinde bulanan koy; birleştiği ormanda, kendine özgü kekiklerle ve endemik bitkileriyle çevrili cennet koylarındandır.)

-Kleopatra Koyu’ndan sonra  Phaselis Koyu’na geçiş ve yüzme keyfi (Olympos Beydağları Milli Parkı içinde; çam ve sedir ormanları arasında yer alır. Phaselis;Antik Çağ’da üç limana sahip oluşu, konumu ve zengin orman bölgelerine yakınlığıyla ünlü bir kent haline gelmiştir.)

-Yemek molası (Tavuk şinitzel, makarna, salata)

-Yemek sonrasında animasyon gösterisi, köpük partisi ve eğlence etkinlikleri

-17:00 Kemer Marina'ya dönüş

-17:45 Tur başlangıç noktalarına dönüş için transfer.

Tura Dahil Olan Hizmetler

Fiyata Dahil Olanlar

Gidiş / Dönüş transferi

Tekne gezisi 

Öğle Yemeği

Fiyata Dahil Olmayanlar

İçeçek ücretleri

Ekstra Harcamalar

Fotoğraf Ve Video Çekimi

Ek Hizmetler

Kalkış & Dönüş

Antalya - Kemer - Antalya 

Ödeme

Kredi Kartı

Garantili rezervasyonlarınızda, araçta ödeme imkanı sunmaktayız.

Yorumlar

Tarihleriniz esnek mi?
Takvimden en uygun fiyata sahip tarihleri bulun.
Dönem Fiyatlarını Göster